Kurumsal Haber

Yeni yüzümüzle yeni sezon mesajımız

Web sitemiz tekrar yayında!

Uzun süren çalışmaların sonunda web sitemiz tekrar yayında. Sitemizde yer alacak yarışmalar ve sporcu spesifik konu başlıklarıyla ilgili çalışmalarımıza devam ediyoruz. Diğer taraftan yayında olan test haber ve duyuruları çok kısa zamanda yayından kaldıracağız.

Değerli Camiamız ve Kayak severler,

Büyük bir hasretle beklediğimiz yeni kış sezonunu çok yakında açıyoruz.

Öncelikle tüm liglerimizde dostluk, kardeşlik ve Fair Play’in öne çıktığı, tarihe geçecek güzelliklerin yaşandığı bir spor ortamı ve güzel bir sezon diliyoruz.

Türk kayağının değerine değer katacak barışçıl anlayışın artarak sürmesi Kayak Federasyonu olarak en büyük temennimizdir.

Dileğimiz, kayak spor dallarında amatör ruhun hiç bozulmadan artarak sürmesi ve camiamızın omuz omuza Türk sporuna örnek olacak birlik ve beraberlik içinde olmasıdır.

Yeni sezonla birlikte inanıyoruz ki, ülke kayağına en büyük katkıyı genç kayakçılar sağlayacak, geleceğimizin emin ellerde olduğunu bizlere gösterecektir.

Asım Kurt’ları, Muzaffer Demirhan’ları, Fevzi Tosun’ları ve tüm kıymetli büyüklerimizi rehber edinen, rakibe saygıyı ilke belirleyen, güzel yarışmaya değer katan bir kayak ailesi temennisiyle yeni sezonda tüm takımlarımıza, sporcularımıza, yöneticilerimize, teknik adam, temsilci ve hakemlerimize başarılar diliyoruz.

Saygı, hoşgörü ve kardeşliğin kayak sporumuzdan hiç eksik olmaması temennisiyle,

Türkiye Kayak Federasyonu

Benzer Yayınlar

Kapalı