TKF 2018-2019 Sezonu Yarışma Takvimi

Tüm Sezon Takvimi – PDF İndir
Oca
4
Cum
2019
Kayaklı Koşu FIS Race @ Gerede/Bolu
Oca 4 – Oca 6 TKF
Kayaklı Koşu FIS Race @ Gerede/Bolu

Kayaklı Koşu FIS Race

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, (F) M 5 – L 10 km
  • 2. gün, (F) M 5 – L 10 km
Oca
6
Paz
2019
İl Birincilikleri için son tarih
Oca 6 TKF
İl Birincilikleri için son tarih

İl Birincilikleri için son tarih

Önemli:

Tüm branşlarda İl Birinciliklerinin 06 Ocak Pazar gününe kadar yapılması gerekmektedir.

Oca
15
Sal
2019
Kayaklı Koşu Ligi Açılış Yarışmaları @ Bitlis
Oca 15 – Oca 17 TKF
Kayaklı Koşu Ligi Açılış Yarışmaları @ Bitlis

Kayaklı Koşu Ligi Açılış Yarışmaları

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Şub
1
Cum
2019
Kayaklı Koşu Ligi 1. Etap Yarışları @ Bolu
Şub 1 – Şub 3 TKF
Kayaklı Koşu Ligi 1. Etap Yarışları @ Bolu

Kayaklı Koşu Ligi 1. Etap Yarışları

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Şub
25
Pts
2019
Kayaklı Koşu Ligi 2. Etap Yarışları @ Kars/Ağrı
Şub 25 – Şub 27 TKF
Kayaklı Koşu Ligi 2. Etap Yarışları @ Kars/Ağrı

Kayaklı Koşu Ligi 2. Etap Yarışları

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Mar
11
Pts
2019
Kayaklı Koşu Türkiye Şampiyonası @ Bolu/Erzurum
Mar 11 – Mar 13 TKF
Kayaklı Koşu Türkiye Şampiyonası @ Bolu/Erzurum

Kayaklı Koşu Türkiye Şampiyonası

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Mar
15
Cum
2019
Kayaklı Koşu Kulüpler Türkiye Şampiyonası @ Bolu/Erzurum
Mar 15 – Mar 16 TKF
Kayaklı Koşu Kulüpler Türkiye Şampiyonası @ Bolu/Erzurum

Kayaklı Koşu Kulüpler Türkiye Şampiyonası

  • Teknik Toplantı
  • 1. Gün
  • 2. Gün
Mar
22
Cum
2019
Kayaklı Koşu FIS Gerede BC @ Gerede/Bolu
Mar 22 – Mar 24 TKF
Kayaklı Koşu FIS Gerede BC @ Gerede/Bolu

Kayaklı Koşu FIS Gerede BC

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, ( F ) M 10 – L 5 km
  • 2. gün, ( F ) M 10 – L 5 km
Okul Sporları Türkiye Şampiyonası @ Palandöken/Erzurum
Mar 22 – Mar 24 TKF
Okul Sporları Türkiye Şampiyonası @ Palandöken/Erzurum

Okul Sporları Türkiye Şampiyonası

Organizasyon detayları:

Tüm branşlarda

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Mar
29
Cum
2019
Kayaklı Koşu Anadolu Yıldızlar Ligi @ Gerede/Bolu
Mar 29 – Mar 31 TKF
Kayaklı Koşu Anadolu Yıldızlar Ligi @ Gerede/Bolu

Kayaklı Koşu Anadolu Yıldızlar Ligi

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Kapalı