2018-2019 Sezonu Yarışma Takvimi

Şub
19
Sal
Alp Disiplini Minikler Festivali @ Uludağ/Bursa
Şub 19 TKF
Alp Disiplini Minikler Festivali @ Uludağ/Bursa

Alp Disiplini Minikler Festivali

Organizasyon detayları:

  • 19 Şubat 2019 tarihinde yapılacak yarışmalarda sporcu katılım sayısına göre aynı pistten 2 iniş yapılacaktır.
  • 2009, 2010, 2011 ve 2012 doğumlular yarışmaya katılabilecektir.
  • Sporcu katılım sayısı fazla ise tek iniş yapılabilecektir.
  • Sıralama en iyi zamana göre olacaktır.
  • Kayıt başvuruları 19 Şubat tarihinde 09:00-10:00 saatleri arasında Belvü Cafe’de yapılacaktır.
Mar
1
Cum
Alp Disiplini FIS Children CUP @ Uludağ/Bursa
Mar 1 @ 23:31 – Mar 3 @ 00:31
Alp Disiplini FIS Children CUP @ Uludağ/Bursa

Alp Disiplini FIS Children CUP

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, GS
  • 2. gün, GS
Mar
8
Cum
Alp Disiplini A2 Ligi (U14, U16, U18, Büyükler) Final Yarışması @ Erzincan
Mar 8 – Mar 10 TKF
Alp Disiplini A2 Ligi (U14, U16, U18, Büyükler) Final Yarışması @ Erzincan

Alp Disiplini Türkiye Şampiyonası, A2 Ligi (U14, U16, U18, Büyükler)

Federasyonumuzun 2019 yılı faaliyet programında yer alan Alp Disiplini A2 Ligi U14, U16, U18 ve Büyükler Final Yarışması 08-10 Mart 2019 tarihlerinde Erzincan Ergan Dağında yapılacaktır.

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Mar
15
Cum
Alp Disiplini Minikler Festivali @ Palandöken/Erzurum
Mar 15 TKF
Alp Disiplini Minikler Festivali @ Palandöken/Erzurum

Alp Disiplini Minikler Festivali

Önemli detaylar

Yarışma için teknik toplantı yapılmayacak, 15 Mart 2019 sabah 09:00 ile 10:00 saatleri arasında kayıtlar alınıp göğüs numaraları dağıtıldıktan sonra yarışmalar başlayacaktır.

  • Minikler Festivaline 2009, 2010, 2011 ve 2012 doğumlular katılabilecektir.
  • Yarışmalarda sporcu katılım sayısına göre aynı pistten 2 iniş yapılacaktır.
  • Sporcu katılım sayısı fazla ise tek iniş yapılabilecektir.
  • Sıralama en iyi zamana göre olacaktır.
Aslı Nemutlu Palandöken Kupası @ Palandöken/Erzurum
Mar 15 – Mar 17 TKF
Aslı Nemutlu Palandöken Kupası @ Palandöken/Erzurum

Alp Disiplini FIS Palandöken CUP

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, SL
  • 2. gün, SL
Mar
18
Pts
Alp Disiplini FIS Sarıkamış CUP @ Sarıkamış/Kars
Mar 18 – Mar 20 TKF
Alp Disiplini FIS Sarıkamış CUP @ Sarıkamış/Kars

Alp Disiplini FIS Sarıkamış CUP

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Mar
22
Cum
Okul Sporları Türkiye Birinciliği @ Erzurum
Mar 22 – Mar 24 TKF
Okul Sporları Türkiye Birinciliği @ Erzurum

Okul Sporları Türkiye Birinciliği

Organizasyon detayları:

Alp Disiplini, Snowboard, Kayaklı Koşu, Biathlon

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Mar
29
Cum
Alp Disiplini Masterlar Şampiyonası @ Palandöken/Erzurum
Mar 29 – Mar 30 TKF
Alp Disiplini Masterlar Şampiyonası @ Palandöken/Erzurum

Alp Disiplini Masterlar Şampiyonası

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
Kapalı