TKF 2018-2019 Sezonu Yarışma Takvimi

Tüm Sezon Takvimi – PDF İndir
Ara
16
Paz
2018
Alp Disiplini A1 Ligi 1. Ayak (U18 ve Büyükler) @ Palandöken/Erzurum
Ara 16 – Ara 18 TKF
Alp Disiplini A1 Ligi 1. Ayak (U18 ve Büyükler) @ Palandöken/Erzurum

Alp Disiplini A1 Ligi 1. Ayak (U18 ve Büyükler)

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, SL
  • 2. gün, SL

 

Ara
19
Çar
2018
Alp Disiplini EYOF-2019 Seçmeleri @ Palandöken/Erzurum
Ara 19 – Ara 23 TKF
Alp Disiplini EYOF-2019 Seçmeleri @ Palandöken/Erzurum

Alp Disiplini EYOF-2019 Seçmeleri

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, SL
  • 2. gün, SL
  • 3. gün, GS
  • 4. gün, GS
Alp Disiplini FIS Anatolian Cup @ Palandöken/Erzurum
Ara 19 – Ara 23 TKF
Alp Disiplini FIS Anatolian Cup @ Palandöken/Erzurum

Alp Disiplini FIS Anatolian Cup

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, SL
  • 2. gün, SL
  • 3. gün, GS
  • 4. gün, GS
Ara
26
Çar
2018
Alp Disiplini A1 Ligi 1. Ayak (U14 ve U16 ) @ Palandöken/Erzurum
Ara 26 – Ara 28 TKF
Alp Disiplini A1 Ligi 1. Ayak (U14 ve U16 ) @ Palandöken/Erzurum

Alp Disiplini A1 Ligi 1. Ayak Yarışmaları (U14 ve U16 )

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, GS
  • 2. gün, GS
Oca
6
Paz
2019
İl Birincilikleri için son tarih
Oca 6 TKF
İl Birincilikleri için son tarih

İl Birincilikleri için son tarih

Önemli:

Tüm branşlarda İl Birinciliklerinin 06 Ocak Pazar gününe kadar yapılması gerekmektedir.

Oca
8
Sal
2019
Alp Disiplini A Grubu Eleme Yarışları @ Palandöken/Erzurum
Oca 8 – Oca 10 TKF
Alp Disiplini A Grubu Eleme Yarışları @ Palandöken/Erzurum

Alp Disiplini A Grubu Eleme Yarışları

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Oca
12
Cts
2019
Alp Disiplini B Grubu Eleme Yarışları @ Erciyes/Kayseri
Oca 12 – Oca 14 TKF
Alp Disiplini B Grubu Eleme Yarışları @ Erciyes/Kayseri

Alp Disiplini B Grubu Eleme Yarışları

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Oca
15
Sal
2019
İptal – Alp Disiplini A2 Ligi 1. Ayak (Tüm yaş kategorileri) @ Erciyes/Kayseri
Oca 15 – Oca 17 TKF
İptal - Alp Disiplini A2 Ligi 1. Ayak (Tüm yaş kategorileri) @ Erciyes/Kayseri

Alp Disiplini A2 Ligi 1. Ayak (Tüm yaş kategorileri)

Organizasyon detayları:

Alp Disiplini A2 Ligi 1. Ayak Yarışları – U12, U14, U16 (GS) ve U18 ile Büyükler (SL)

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün

Yarışmalar kötü hava şartları nedeniyle iptal edildi.

İptal – Alp Disiplini U12 Ligi 1. Ayak @ Erciyes/Kayseri
Oca 15 – Oca 17 TKF
İptal - Alp Disiplini U12 Ligi 1. Ayak @ Erciyes/Kayseri

Alp Disiplini U12 Ligi 1. Ayak Yarışması

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün

Yarışmalar kötü hava şartları nedeniyle iptal edildi.

Şub
5
Sal
2019
Alp Disiplini A1 Ligi 2. Ayak (U18 ve Büyükler) @ Palandöken/Erzurum
Şub 5 – Şub 7 TKF
Alp Disiplini A1 Ligi 2. Ayak (U18 ve Büyükler) @ Palandöken/Erzurum

Alp Disiplini A1 Ligi 2. Ayak (U18 ve Büyükler)

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, GS
  • 2. gün, GS
Alp Disiplini A2 Ligi 2. Ayak (U18 ve Büyükler) @ Palandöken/Erzurum
Şub 5 – Şub 7 TKF
Alp Disiplini A2 Ligi 2. Ayak (U18 ve Büyükler) @ Palandöken/Erzurum

Alp Disiplini A2 Ligi 2. Ayak (U18 ve Büyükler)

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, GS
  • 2. gün, GS
Şub
19
Sal
2019
Alp Disiplini A1 Ligi 2. Ayak (U14, U16) @ Uludağ/Bursa
Şub 19 – Şub 21 TKF
Alp Disiplini A1 Ligi 2. Ayak (U14, U16) @ Uludağ/Bursa

Alp Disiplini A2 Ligi 2. Ayak (U14, U16)

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, SL
  • 2. gün, SL
Alp Disiplini A2 Ligi 2. Ayak (U14, U16) @ Uludağ/Bursa
Şub 19 – Şub 21 TKF
Alp Disiplini A2 Ligi 2. Ayak (U14, U16) @ Uludağ/Bursa

Alp Disiplini A2 Ligi 2. Ayak (U14, U16)

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, SL
  • 2. gün, SL
Alp Disiplini Minikler Festivali @ Uludağ/Bursa
Şub 19 – Şub 21 TKF
Alp Disiplini Minikler Festivali @ Uludağ/Bursa

Alp Disiplini Minikler Festivali

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Alp Disiplini U12 Ligi 2. Ayak @ Bursa
Şub 19 – Şub 21 TKF
Alp Disiplini U12 Ligi 2. Ayak @ Bursa

Alp Disiplini U12 Ligi 2. Ayak

Organizasyon detayları:

Teknik Toplantı

  1. Gün, SL
  2. Gün, SL
Mar
1
Cum
2019
Alp Disiplini Türkiye Şampiyonası (U12, U14, U16) @ Uludağ/Bursa
Mar 1 – Mar 3 TKF
Alp Disiplini Türkiye Şampiyonası (U12, U14, U16) @ Uludağ/Bursa

Alp Disiplini Türkiye Şampiyonası (U12, U14, U16)

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, GS
  • 2. gün, GS
Alp Disiplini FIS Children CUP @ Uludağ/Bursa
Mar 1 @ 23:31 – Mar 3 @ 00:31
Alp Disiplini FIS Children CUP @ Uludağ/Bursa

Alp Disiplini FIS Children CUP

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, GS
  • 2. gün, GS
Mar
8
Cum
2019
Alp Disiplini FIS Erciyes CUP @ Erciyes/Kayseri
Mar 8 – Mar 10 TKF
Alp Disiplini FIS Erciyes CUP @ Erciyes/Kayseri

Alp Disiplini FIS Erciyes CUP

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, GS
  • 2. gün, GS
Alp Disiplini Minikler Festivali @ Erciyes/Kayseri
Mar 8 – Mar 10 TKF
Alp Disiplini Minikler Festivali @ Erciyes/Kayseri

Alp Disiplini Minikler Festivali

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün,
Mar
15
Cum
2019
Alp Disiplini FIS Palandöken CUP @ Palandöken/Erzurum
Mar 15 – Mar 17 TKF
Alp Disiplini FIS Palandöken CUP @ Palandöken/Erzurum

Alp Disiplini FIS Palandöken CUP

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, SL
  • 2. gün, SL
Alp Disiplini Minikler Festivali @ Palandöken/Erzurum
Mar 15 – Mar 17 TKF
Alp Disiplini Minikler Festivali @ Palandöken/Erzurum

Alp Disiplini Minikler Festivali

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Alp Disiplini Türkiye Şampiyonası SL (U18 ve Büyükler) @ Palandöken/Erzurum
Mar 15 @ 23:41 – Mar 17 @ 00:41
Alp Disiplini Türkiye Şampiyonası SL (U18 ve Büyükler) @ Palandöken/Erzurum

Alp Disiplini Türkiye Şampiyonası SL (U18 ve Büyükler)

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, SL
  • 2. gün, SL
Mar
18
Pts
2019
Alp Disiplini FIS Sarıkamış CUP @ Sarıkamış/Kars
Mar 18 – Mar 20 TKF
Alp Disiplini FIS Sarıkamış CUP @ Sarıkamış/Kars

Alp Disiplini FIS Sarıkamış CUP

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Alp Disiplini Türkiye Şampiyonası GS (U18 ve Büyükler) @ Sarıkamış/Kars
Mar 18 – Mar 20 TKF
Alp Disiplini Türkiye Şampiyonası GS (U18 ve Büyükler) @ Sarıkamış/Kars

Alp Disiplini Türkiye Şampiyonası GS (U18 ve Büyükler)

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, GS
  • 2. gün, GS
Mar
22
Cum
2019
Okul Sporları Türkiye Şampiyonası @ Palandöken/Erzurum
Mar 22 – Mar 24 TKF
Okul Sporları Türkiye Şampiyonası @ Palandöken/Erzurum

Okul Sporları Türkiye Şampiyonası

Organizasyon detayları:

Tüm branşlarda

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Mar
29
Cum
2019
Alp Disiplini Masterlar Şampiyonası @ Palandöken/Erzurum
Mar 29 – Mar 30 TKF
Alp Disiplini Masterlar Şampiyonası @ Palandöken/Erzurum

Alp Disiplini Masterlar Şampiyonası

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
Kapalı