2019-2020 Sezonu Yarışma Takvimi

Şub
28
Cum
KAYAKLI KOŞU – 2. ETAP @ ERZURUM
Şub 28 – Mar 1 all-day
KAYAKLI KOŞU - 2. ETAP @ ERZURUM

KAYAKLI KOŞU – 2. ETAP – Erzurum`da Yapılacaktır.

 

  • Teknik Toplantı
  • 1. Gün KAYAKLI KOŞU – 2. ETAP – Erzurum
  • 2. Gün 29 KAYAKLI KOŞU – 2. ETAP – Erzurum
Mar
3
Sal
ALP – 3. ETAP @ KAYSERİ / ERZURUM
Mar 3 – Mar 5 all-day
ALP - 3. ETAP @ KAYSERİ / ERZURUM

ALP – 3. Etap (U18 – BÜYÜKLER) (SL-GS)  – KARS / ERZURUM Yapılacaktır.

 

  • TEKNİK TOPLANTI (U18 – BÜYÜKLER) (SL-GS)
  • 1. Gün ALP – 3. AYAK – KARS / ERZURUM
  • 2. Gün ALP – 3. AYAK – KARS / ERZURUM
Mar
8
Paz
KAYAKLI KOŞU – TÜRKİYE ŞAMPİYONASI @ BOLU
Mar 8 – Mar 10 all-day
KAYAKLI KOŞU - TÜRKİYE ŞAMPİYONASI @ BOLU

KAYAKLI KOŞU – TÜRKİYE ŞAMPİYONASI – BOLU`da yapılacaktır.

 

  • Teknik Toplantı
  • 1. Gün KAYAKLI KOŞU – TÜRKİYE ŞAMPİYONASI – BOLU
  • 2. Gün KAYAKLI KOŞU – TÜRKİYE ŞAMPİYONASI – BOLU
Mar
11
Çar
MİNİKLER FESTİVALİ-ALP – FIS ERCİYES CUP (GS) @ Kayseri
Mar 11 – Mar 13 all-day
MİNİKLER FESTİVALİ-ALP - FIS ERCİYES CUP (GS) @ Kayseri

MİNİKLER FESTİVALİ ALP – FIS ERCIYES CUP (GS) – KAYSERİ`de Yapılacaktır.

 

  • TEKNİK TOPLANTI – MİNİKLER FESTİVALİ
  • 1. Gün ALP – FIS ERCIYES CUP (GS) – KAYSERİ
  • 2. Gün ALP – FIS ERCIYES CUP (GS) – KAYSERİ
Mar
13
Cum
KAYAKLI KOŞU – BALCAN CUP @ BOLU
Mar 13 – Mar 15 all-day
KAYAKLI KOŞU - BALCAN CUP @ BOLU

KAYAKLI KOŞU – BALCAN CUP Bolu`da yapılacaktır.

  • TEKNİK TOPLANTI
  • 1. Gün KAYAKLI KOŞU – BALCAN CUP ( C ) – BOLU
  • 2. Gün KAYAKLI KOŞU – BALCAN CUP ( F ) – BOLU
SNOWBOARD – FİNAL YARIŞI (PGS) @ ERZURUM
Mar 13 – Mar 15 all-day
SNOWBOARD - FİNAL YARIŞI (PGS) @ ERZURUM

SNOWBOARD – FİNAL YARIŞI (PGS) – ERZURUM`da yapılacaktır.

 

  • TEKNİK TOPLANTI
  • 1. Gün SNOWBOARD – FİNAL YARIŞI (PGS) – ERZURUM
  • 2. Gün SNOWBOARD – FİNAL YARIŞI (PGS) – ERZURUM
Mar
15
Paz
ALP – FIS PALANDOKEN CUP (SL) @ ERZURUM
Mar 15 – Mar 17 all-day
ALP - FIS PALANDOKEN CUP (SL) @ ERZURUM

ALP – FIS PALANDOKEN CUP (SL) – ERZURUM`da yapılacaktır.

 

  • TEKNİK TOPLANTI
  • 1. Gün ALP – FIS PALANDOKEN CUP (SL) – ERZURUM
  • 2. Gün ALP – FIS PALANDOKEN CUP (SL) – ERZURUM
Mar
18
Çar
ALP – FIS SARIKAMIŞ CUP (GS) @ KARS
Mar 18 – Mar 20 all-day
ALP - FIS SARIKAMIŞ CUP (GS) @ KARS

ALP – FIS SARIKAMIS CUP (GS) – KARS`ta yapılacaktır.

 

  • TEKNİK TOPLANTI
  • 1. Gün ALP – FIS SARIKAMIS CUP (GS) – KARS
  • 2. Gün ALP – FIS SARIKAMIS CUP (GS) – KARS
Mar
21
Cts
MİNİKLER FESTİVALİ – TÜRKİYE ŞAMPİYONASI @ ERZURUM
Mar 21 – Mar 23 all-day
MİNİKLER FESTİVALİ - TÜRKİYE ŞAMPİYONASI @ ERZURUM

MİNİKLER FESTİVALİ ALP – TÜRKİYE ŞAMPİYONASI – ERZURUM`da yapılacaktır.

 

  • TEKNİK TOPLANTI (TÜM KATEGORİLER) – MİNİKLER FESTİVALİ
  • 1. Gün ALP – TÜRKİYE ŞAMPİYONASI – ERZURUM (SL)
  • 2. Gün ALP – TÜRKİYE ŞAMPİYONASI – ERZURUM (SL)
Mar
26
Per
MASTERLAR ŞAMPİYONASI @ KARS
Mar 26 – Mar 27 all-day
MASTERLAR ŞAMPİYONASI @ KARS

ALP – MASTERLAR ŞAMPİYONASI KARS`ta yapılacaktır.

 

  • TEKNİK TOPLANTI
  • 1. Gün ALP – MASTERLAR ŞAMPİYONASI KARS (GS)
Mar
28
Cts
SNOWBOARD – FREESTYLE @ BOLU
Mar 28 all-day
SNOWBOARD - FREESTYLE @ BOLU

SNOWBOARD – FREESTYLE – BOLU`da yapılacaktır.

 

  • TEKNİK TOPLANTI
  • 1. Gün SNOWBOARD – FREESTYLE – BOLU
Kapalı