TKF 2018-2019 Sezonu Yarışma Takvimi

Tüm Sezon Takvimi – PDF Görüntüle, İndir
Ara
16
Paz
Alp Disiplini A1 Ligi 1. Ayak (U18 ve Büyükler) @ Palandöken/Erzurum
Ara 16 – Ara 18 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, SL
  • 2. gün, SL

 

Ara
19
Çar
Alp Disiplini EYOF-2019 Seçmeleri @ Palandöken/Erzurum
Ara 19 – Ara 23 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, SL
  • 2. gün, SL
  • 3. gün, GS
  • 4. gün, GS
Alp Disiplini FIS Anatolian Cup @ Palandöken/Erzurum
Ara 19 – Ara 23 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, SL
  • 2. gün, SL
  • 3. gün, GS
  • 4. gün, GS
Ara
26
Çar
Alp Disiplini A1 Ligi 1. Ayak (U14 ve U16 ) @ Palandöken/Erzurum
Ara 26 – Ara 28 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, GS
  • 2. gün, SL
Oca
4
Cum
Kayaklı Koşu FIS Kandilli Race @ Kandilli/Erzurum
Oca 4 – Oca 6 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, (F) M 5 – L 10 km
  • 2. gün, (F) M 5 – L 10 km
Oca
6
Paz
İl Birincilikleri için son tarih
Oca 6 tüm gün

Önemli:

Tüm branşlarda İl Birinciliklerinin 06 Ocak Pazar gününe kadar yapılması gerekmektedir.

Oca
8
Sal
Alp Disiplini A Grubu Eleme Yarışları @ Palandöken/Erzurum
Oca 8 – Oca 10 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Oca
12
Cts
Alp Disiplini B Grubu Eleme Yarışları @ Erciyes/Kayseri
Oca 12 – Oca 14 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Oca
14
Pts
Snowboard Ön Eleme Yarışları @ Palandöken/Erzurum
Oca 14 – Oca 16 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, SL
  • 2. gün, GS
Oca
15
Sal
Alp Disiplini A1 Ligi U12 1. Ayak @ Erciyes/Kayseri
Oca 15 – Oca 17 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Alp Disiplini A2 Ligi 1. Ayak (Tüm yaş kategorileri) @ Erciyes/Kayseri
Oca 15 – Oca 17 tüm gün

Organizasyon detayları:

Alp Disiplini A2 Ligi 1. Ayak Yarışları – U12, U14, U16 (GS) ve U18 ile Büyükler (SL)

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Kayaklı Koşu Ligi Açılış Yarışmaları @ Palandöken/Erzurum
Oca 15 – Oca 17 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Oca
21
Pts
Yarıyıl Tatili (Sömestre)
Oca 21 – Şub 3 tüm gün
Oca
29
Sal
Kayakla Atlama FIS Cup @ Palandöken/Erzurum
Oca 29 – Oca 31 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Şub
1
Cum
Kayakla Atlama COC Cup @ Palandöken/Erzurum
Şub 1 – Şub 2 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
Kayaklı Koşu Ligi 1. Etap Yarışları @ Bolu/Bitlis
Şub 1 – Şub 3 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Şub
5
Sal
Alp Disiplini A1 Ligi 2. Ayak (U18 ve Büyükler) @ Palandöken/Erzurum
Şub 5 – Şub 7 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, GS
  • 2. gün, GS
Alp Disiplini A2 Ligi 2. Ayak (U18 ve Büyükler) @ Palandöken/Erzurum
Şub 5 – Şub 7 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, GS
  • 2. gün, GS
Snowboard PSL Yarışmaları @ Sivas
Şub 5 – Şub 7 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Şub
15
Cum
Snowboard FIS Race @ Erciyes/Kayseri
Şub 15 – Şub 17 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Snowboard PGS Yarışmaları @ Erciyes/Kayseri
Şub 15 – Şub 17 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Şub
19
Sal
Alp Disiplini A1 Ligi 2. Ayak (U12, U14, U16) @ Uludağ/Bursa
Şub 19 – Şub 21 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, SL
  • 2. gün, SL
Alp Disiplini A2 Ligi 2. Ayak (U12, U14, U16) @ Uludağ/Bursa
Şub 19 – Şub 21 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, SL
  • 2. gün, SL
Şub
25
Pts
Kayaklı Koşu Ligi 2. Etap Yarışları @ Kars/Ağrı
Şub 25 – Şub 27 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Mar
1
Cum
Alp Disiplini Türkiye Şampiyonası (U12, U14, U16) @ Uludağ/Bursa
Mar 1 – Mar 3 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, GS
  • 2. gün, GS
Alp Disiplini FIS Children CUP @ Uludağ/Bursa
Mar 1 @ 23:31 – Mar 3 @ 00:31

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, GS
  • 2. gün, GS
Mar
5
Sal
Snowboard Erciyes FIS Race @ Erciyes/Kayseri
Mar 5 – Mar 7 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, PGS
  • 2. gün, PGS
Mar
8
Cum
Alp Disiplini FIS Erciyes CUP @ Erciyes/Kayseri
Mar 8 – Mar 10 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, GS
  • 2. gün, GS
Alp Disiplini Minikler Festivali @ Erciyes/Kayseri
Mar 8 – Mar 10 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün,
Kayakla Atlama Türkiye Şampiyonası @ Palandöken/Erzurum
Mar 8 – Mar 10 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Mar
11
Pts
Kayaklı Koşu Türkiye Şampiyonası @ Bolu/Erzurum
Mar 11 – Mar 13 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Mar
15
Cum
Alp Disiplini FIS Palandöken CUP @ Palandöken/Erzurum
Mar 15 – Mar 17 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, SL
  • 2. gün, SL
Alp Disiplini Minikler Festivali @ Palandöken/Erzurum
Mar 15 – Mar 17 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Alp Disiplini Türkiye Şampiyonası SL (U18 ve Büyükler) @ Palandöken/Erzurum
Mar 15 @ 23:41 – Mar 17 @ 00:41

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, SL
  • 2. gün, SL
Mar
18
Pts
Alp Disiplini FIS Sarıkamış CUP @ Sarıkamış/Kars
Mar 18 – Mar 20 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Alp Disiplini Türkiye Şampiyonası GS (U18 ve Büyükler) @ Sarıkamış/Kars
Mar 18 – Mar 20 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, GS
  • 2. gün, GS
Mar
22
Cum
Okul Sporları Türkiye Şampiyonası @ Palandöken/Erzurum
Mar 22 – Mar 24 tüm gün

Organizasyon detayları:

Tüm branşlarda

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Snowboard Final Yarışmaları @ Palandöken/Erzurum
Mar 22 – Mar 24 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, PGS
  • 2. gün, SL
Snowboard FIS Race @ Palandöken/Erzurum
Mar 22 – Mar 24 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Mar
28
Per
Kayaklı Koşu Kulüplerarası Türkiye Şampiyonası @ Bolu/Erzurum
Mar 28 – Mar 30 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Mar
29
Cum
Alp Disiplini Masterlar Şampiyonası @ Palandöken/Erzurum
Mar 29 – Mar 30 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
Kayaklı Koşu Anadolu Yıldızlar Ligi @ Gerede/Bolu
Mar 29 – Mar 31 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
  • 2. gün
Snowboard Masterlar Türkiye Şampiyonası @ Palandöken/Erzurum
Mar 29 – Mar 30 tüm gün

Organizasyon detayları:

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün
Kapalı