2019-2020 Sezonu Yarışma Takvimi

Oca
5
Paz
ALP ELEMESİ – KAYSERİ @ Kayseri
Oca 5 – Oca 7 all-day
ALP ELEMESİ - KAYSERİ @ Kayseri

Alp Elemesi Organizasyon Detayları

Alp disiplini eleme yarışması U12 – U14 – U16 Kayseri Erciyeste yapılacaktır.

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, SL
  • 2. gün, GS

 

Alp Elemesi-ERZİNCAN @ Erzincan
Oca 5 – Oca 7 all-day
Alp Elemesi-ERZİNCAN @ Erzincan

ALP ELEMESİ – ERZİNCAN

Alp elemesi U18 ve Büyükler yarışması Erzincan Erganda yapılacaktır.

  • Teknik Toplantı
  • 1. gün, SL
  • 2. gün, GS
Oca
10
Cum
SNOWBOARD – 1. ETAP YARIŞI (PSL) – KAYSERİ/KARS @ Kayseri
Oca 10 – Oca 12 all-day
SNOWBOARD - 1. ETAP YARIŞI (PSL) - KAYSERİ/KARS @ Kayseri

 

SNOWBOARD – 1. ETAP YARIŞI (PSL) – KAYSERİ / KARS

  • TEKNİK TOPLANTI
  • 1. Gün 1. ETAP YARIŞI (PSL) – KAYSERİ / KARS
  • 2. Gün 1. ETAP YARIŞI (PSL) – KAYSERİ / KARS
Oca
12
Paz
MİNİKLER FESTİVALİ (Alp Disiplini) @ Bursa
Oca 12 – Oca 14 all-day
MİNİKLER FESTİVALİ (Alp Disiplini) @ Bursa

Bursa Minikler Festivali Alp Disiplini

  •  TEKNİK TOPLANTI (U12 – U14 – U16) (GS) – MİNİKLER FESTİVALİ
  • 1. Gün ALP – 1. AYAK
  • 2. Gün ALP – 1. AYAK
Oca
15
Çar
Alp Disiplini @ KARS
Oca 15 – Oca 17 all-day
Alp Disiplini @ KARS

Alp Disiplini U18 ve Büyükler yarışması Kars Sarıkamışta yapılacaktır.

 

  • TEKNİK TOPLANTI (U18 – BÜYÜKLER)
  • 1. Gün ALP – 1. AYAK – KARS
  • 2. Gün ALP – 1. AYAK – KARS
Oca
17
Cum
KAYAKLI KOŞU @ Bitlis / Erzurum
Oca 17 – Oca 19 all-day
KAYAKLI KOŞU @ Bitlis / Erzurum

Kayaklı koşu eleme yarışı Bitliste yada Erzurumda Yapılacaktır.

  • TEKNİK TOPLANTI
  • KAYAKLI KOŞU – ELEME YARIŞI – BİTLİS / ERZURUM
  • KAYAKLI KOŞU – ELEME YARIŞI – BİTLİS / ERZURUM
Oca
31
Cum
KAYAKLI KOŞU @ MUŞ / AĞRI
Oca 31 – Şub 2 all-day
KAYAKLI KOŞU @ MUŞ / AĞRI

Kayaklı koşu Etap yarışması Muş yada Ağrıda yapılacaktır.

  • TEKNİK TOPLANTI
  • 1. Gün 1. ETAP – MUŞ / AĞRI
  • 2. Gün 1. ETAP – MUŞ / AĞRI
Şub
5
Çar
Alp Disiplini @ ERZİNCAN / ERZURUM
Şub 5 – Şub 7 all-day
Alp Disiplini @ ERZİNCAN / ERZURUM

Alp disiplini 2. Etap Yarışmaları Erzincanda Yada Erzurumda yapılacaktır.

  • TEKNİK TOPLANTI (U12 – U14 – U16)
  •  ALP – 2. Etap – ERZİNCAN / ERZURUM
  •  ALP – 2. Etap – ERZİNCAN / ERZURUM
Şub
7
Cum
ALP DİSİPLİNİ – ANALİG @ ERZİNCAN
Şub 7 – Şub 9 all-day
ALP DİSİPLİNİ - ANALİG @ ERZİNCAN

Alp Disiplini Analig yarışması Erzincanda yapılacaktır.

  • TEKNİK TOPLANTI
  • 1. Gün ALP DİSİPLİNİ – ANALİG
  • 2. Gün ALP DİSİPLİNİ – ANALİG
KAYAKLI KOŞU – ANALİG @ BOLU
Şub 7 – Şub 9 all-day
KAYAKLI KOŞU - ANALİG @ BOLU

Kayaklı koşu Analig yarışması Boluda yapılacaktır.

  • TEKNİK TOPLANTI
  • KAYAKLI KOŞU – ANALİG
  • KAYAKLI KOŞU – ANALİG
Şub
11
Sal
Alp Disiplini
Şub 11 – Şub 13 all-day
Alp Disiplini

Alp disiplini 2. Etap Yarışmaları Bitliste yada Erzurumda yapılacaktır.

 

 

  • TEKNİK TOPLANTI (U18 – BÜYÜKLER) (SL)
  • 1. Gün  ALP – 2. AYAK – BİTLİS / ERZURUM
  • 2. Gün  ALP – 2. AYAK – BİTLİS / ERZURUM
Şub
14
Cum
ALP DİSİPLİNİ – SNOWBOARD – OKUL SPORLARI @ ERZURUM
Şub 14 – Şub 16 all-day
ALP DİSİPLİNİ - SNOWBOARD - OKUL SPORLARI @ ERZURUM

ALP DİSİPLİNİ SNOWBOARD OKUL SPORLARI yarışması Erzurumda yapılacaktır.

 

  • Teknik Toplantı
  • 1. Gün ALP DİSİPLİNİ – SNOWBOARD – OKUL SPORLARI
  • 2. Gün ALP DİSİPLİNİ – SNOWBOARD – OKUL SPORLARI
KAYAKLA ATLAMA – TÜRKİYE ŞAMPİYONASI @ ERZURUM
Şub 14 – Şub 16 all-day
KAYAKLA ATLAMA - TÜRKİYE ŞAMPİYONASI @ ERZURUM

KAYAKLA ATLAMA  TÜRKİYE ŞAMPİYONASI yarışması ERZURUM,da yapılacaktır.

  • Teknik Toplantı
  • KAYAKLA ATLAMA – TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
  • KAYAKLA ATLAMA – TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
KAYAKLI KOŞU – OKUL SPORLARI @ ERZURUM
Şub 14 – Şub 16 all-day
KAYAKLI KOŞU - OKUL SPORLARI @ ERZURUM

KAYAKLI KOŞU  OKUL SPORLARI  yarışmaları Erzurumda yapılacaktır.

  • Teknik Toplantı
  • KAYAKLI KOŞU – OKUL SPORLARI
  • KAYAKLI KOŞU – OKUL SPORLARI
Şub
16
Paz
Alp Disiplini @ ERZURUM
Şub 16 – Şub 18 all-day
Alp Disiplini @ ERZURUM

Alp Disiplini 3. Etap yarışmaları Erzurumda yapılacaktır.

  • TEKNİK TOPLANTI (U12 – U14 – U16) (SL-GS)
  • 1. Gün ALP – 3. Etap – ERZURUM
  • 2. Gün ALP – 3. Etap – ERZURUM
Şub
18
Sal
SNOWBOARD – 2. ETAP YARIŞI @ SİVAS / ERZİNCAN
Şub 18 – Şub 20 all-day
SNOWBOARD - 2. ETAP YARIŞI @ SİVAS / ERZİNCAN

SNOWBOARD – 2. ETAP YARIŞI (PGS) – SİVAS / ERZİNCAN Yapılacaktır.

 

  • Teknik Toplantı
  • 1. Gün SNOWBOARD – 2. ETAP YARIŞI (PGS) – SİVAS / ERZİNCAN
  • 2. Gnü SNOWBOARD – 2. ETAP YARIŞI (PGS) – SİVAS / ERZİNCAN
Şub
21
Cum
KAYAKLI KOŞU – FIS RACE @ BOLU
Şub 21 – Şub 23 all-day
KAYAKLI KOŞU - FIS RACE @ BOLU

KAYAKLI KOŞU – FIS RACE ( C ) – BOLUda yapılacaktır.

 

  • Teknik Toplantı
  • 1. Gün KAYAKLI KOŞU – FIS RACE ( C ) – BOLU
  • 2. Gün KAYAKLI KOŞU – FIS RACE ( F ) – BOLU
Şub
23
Paz
ALP – FIS CHILDREN CUP @ BURSA
Şub 23 – Şub 25 all-day
ALP - FIS CHILDREN CUP @ BURSA

ALP – FIS CHILDREN CUP Bursada yapılacaktır.

 

  • Teknik Toplantı
  • 1. Gün ALP – FIS CHILDREN CUP – (SL) – BURSA
  • 2. Gün ALP – FIS CHILDREN CUP – (GS) – BURSA
Şub
28
Cum
KAYAKLI KOŞU – 2. ETAP @ ARDAHAN / KARS
Şub 28 – Mar 1 all-day
KAYAKLI KOŞU - 2. ETAP @ ARDAHAN / KARS

KAYAKLI KOŞU – 2. ETAP – ARDAHAN / KARS ta Yapılacaktır.

 

  • Teknik Toplantı
  • 1. Gün KAYAKLI KOŞU – 2. ETAP – ARDAHAN / KARS
  • 2. Gün 29 KAYAKLI KOŞU – 2. ETAP – ARDAHAN / KARS
Mar
3
Sal
ALP – 3. ETAP @ KAYSERİ / ERZURUM
Mar 3 – Mar 5 all-day
ALP - 3. ETAP @ KAYSERİ / ERZURUM

ALP – 3. Etap (U18 – BÜYÜKLER) (SL-GS)  – KAYSERİ / ERZURUM Yapılacaktır.

 

  • TEKNİK TOPLANTI (U18 – BÜYÜKLER) (SL-GS)
  • 1. Gün ALP – 3. AYAK – KAYSERİ / ERZURUM
  • 2. Gün ALP – 3. AYAK – KAYSERİ / ERZURUM
Mar
8
Paz
KAYAKLI KOŞU – TÜRKİYE ŞAMPİYONASI @ BOLU
Mar 8 – Mar 10 all-day
KAYAKLI KOŞU - TÜRKİYE ŞAMPİYONASI @ BOLU

KAYAKLI KOŞU – TÜRKİYE ŞAMPİYONASI – BOLU`da yapılacaktır.

 

  • Teknik Toplantı
  • 1. Gün KAYAKLI KOŞU – TÜRKİYE ŞAMPİYONASI – BOLU
  • 2. Gün KAYAKLI KOŞU – TÜRKİYE ŞAMPİYONASI – BOLU
Mar
11
Çar
MİNİKLER FESTİVALİ-ALP – FIS ERCİYES CUP (GS) @ Kayseri
Mar 11 – Mar 13 all-day
MİNİKLER FESTİVALİ-ALP - FIS ERCİYES CUP (GS) @ Kayseri

MİNİKLER FESTİVALİ ALP – FIS ERCIYES CUP (GS) – KAYSERİ`de Yapılacaktır.

 

  • TEKNİK TOPLANTI – MİNİKLER FESTİVALİ
  • 1. Gün ALP – FIS ERCIYES CUP (GS) – KAYSERİ
  • 2. Gün ALP – FIS ERCIYES CUP (GS) – KAYSERİ
Mar
13
Cum
KAYAKLI KOŞU – BALCAN CUP @ BOLU
Mar 13 – Mar 15 all-day
KAYAKLI KOŞU - BALCAN CUP @ BOLU

KAYAKLI KOŞU – BALCAN CUP Bolu`da yapılacaktır.

  • TEKNİK TOPLANTI
  • 1. Gün KAYAKLI KOŞU – BALCAN CUP ( C ) – BOLU
  • 2. Gün KAYAKLI KOŞU – BALCAN CUP ( F ) – BOLU
SNOWBOARD – FİNAL YARIŞI (PGS) @ ERZURUM
Mar 13 – Mar 15 all-day
SNOWBOARD - FİNAL YARIŞI (PGS) @ ERZURUM

SNOWBOARD – FİNAL YARIŞI (PGS) – ERZURUM`da yapılacaktır.

 

  • TEKNİK TOPLANTI
  • 1. Gün SNOWBOARD – FİNAL YARIŞI (PGS) – ERZURUM
  • 2. Gün SNOWBOARD – FİNAL YARIŞI (PGS) – ERZURUM
Mar
15
Paz
ALP – FIS PALANDOKEN CUP (SL) @ ERZURUM
Mar 15 – Mar 17 all-day
ALP - FIS PALANDOKEN CUP (SL) @ ERZURUM

ALP – FIS PALANDOKEN CUP (SL) – ERZURUM`da yapılacaktır.

 

  • TEKNİK TOPLANTI
  • 1. Gün ALP – FIS PALANDOKEN CUP (SL) – ERZURUM
  • 2. Gün ALP – FIS PALANDOKEN CUP (SL) – ERZURUM
Mar
18
Çar
ALP – FIS SARIKAMIŞ CUP (GS) @ KARS
Mar 18 – Mar 20 all-day
ALP - FIS SARIKAMIŞ CUP (GS) @ KARS

ALP – FIS SARIKAMIS CUP (GS) – KARS`ta yapılacaktır.

 

  • TEKNİK TOPLANTI
  • 1. Gün ALP – FIS SARIKAMIS CUP (GS) – KARS
  • 2. Gün ALP – FIS SARIKAMIS CUP (GS) – KARS
Mar
21
Cts
MİNİKLER FESTİVALİ – TÜRKİYE ŞAMPİYONASI @ ERZURUM
Mar 21 – Mar 23 all-day
MİNİKLER FESTİVALİ - TÜRKİYE ŞAMPİYONASI @ ERZURUM

MİNİKLER FESTİVALİ ALP – TÜRKİYE ŞAMPİYONASI – ERZURUM`da yapılacaktır.

 

  • TEKNİK TOPLANTI (TÜM KATEGORİLER) – MİNİKLER FESTİVALİ
  • 1. Gün ALP – TÜRKİYE ŞAMPİYONASI – ERZURUM (SL)
  • 2. Gün ALP – TÜRKİYE ŞAMPİYONASI – ERZURUM (SL)
Mar
26
Per
MASTERLAR ŞAMPİYONASI @ KARS
Mar 26 – Mar 27 all-day
MASTERLAR ŞAMPİYONASI @ KARS

ALP – MASTERLAR ŞAMPİYONASI KARS`ta yapılacaktır.

 

  • TEKNİK TOPLANTI
  • 1. Gün ALP – MASTERLAR ŞAMPİYONASI KARS (GS)
Mar
28
Cts
SNOWBOARD – FREESTYLE @ BOLU
Mar 28 all-day
SNOWBOARD - FREESTYLE @ BOLU

SNOWBOARD – FREESTYLE – BOLU`da yapılacaktır.

 

  • TEKNİK TOPLANTI
  • 1. Gün SNOWBOARD – FREESTYLE – BOLU
Kapalı