Snowboard DuyuruSnowboard HaberSnowboard Milli Takım

SNOWBOARD MİLLİ TAKIMI ERZURUM’DA KAMPTA

Türkiye Kayak Federasyonu Snowboard Milli Takımı Erzurum Palandöken’de  hazırlıklarını sürdürüyor. 4- 5 Şubat 2020 tarihinde yapılan seçme müsabakaları sonrasında oluşturulan Alpine Snowboard  Milli Takımı Ulusal ve uluslararası müsabakalara Erzurum Palandöken Kayak Merkezinde yoğun tempoda hazırlanıyor.  Hasan Batıkan Yılmaz ve Ahmet Aras’ın Antrenör olarak görev yaptığı, Ahmet Uğurlu’nun ise teknik kurul olarak bulunduğu Snowboard Milli takımında şu isimler yer alıyor:

Uğur Koçak, Cemal Güller, Hamza Polat, Emre Boydak, Yavuz Dumlu, Esin İşçimenler, Sevin Gülce Güler, Nisa Özsoy, Aydan Karakulak, Nursu Bayhan.

 

Snowboard Milli Takımının Seçme müsabakaları sonrasında oluşturulduğunu dikkat çeken Milli takım Antrenörü Hasan Batıkan Yılmaz, “Erzurum’da güzel bir hazırlık dönemi geçireceğimizi düşünüyoruz. Hazırlıklarımızı ulusal ve uluslararası yarışmalara katılmak üzerine yapmaktayız. Amacımız Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek ve sporcularımız ile başarılar yakalamak. En büyük hedefimiz ise Olimpiyatlara sporcu gönderebilmek. Bu doğrultuda bizi destekleyen federasyonumuza teşekkür ederiz” diye konuştu.

Benzer Yayınlar

Kapalı