KurumsalKurumsal Haber

Federasyonumuz FIS Teknik Komite Toplantısında

Federasyonumuz FIS Teknik komite Toplantısında

Türkiye Kayak Federasyonu, Uluslararası Kayak Federasyonu’nun (FIS) düzenlemiş olduğu Teknik Komite Toplantısına katıldı. İsviçre’nin Zürih kentinde gerçekleştirilen komite toplantılarına Türkiye Kayak Federasyonu Genel Sekreteri Tevfik Odabaşı, FIS Kayaklı Koşu Komite Üyesi Necati Kaplan, FIS Kayakla Atlama Komite Üyesi Mustafa Yavuz Konca ve FIS Alp Disiplini Komite Üyesi Metin Polat katıldı.

Daha önce Hırvatistan Dubrovnik’te yapılan FIS toplantısında Norveç Kayak Federasyonu Başkanı ile Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Ali Oto’nun görüşmesi ile başlayan iş birliği çalışması Zürih’te de devam etti.

Yoğun bir toplantı programı sonrasında Norveç Kayak Federasyonu Kayaklı Koşu Gelişim Direktörü Brit Baldishol ve Norveç Kayak Federasyonu Gelişim Direktörü Helen Ingebretsen ile özel bir görüşme gerçekleştiren Türkiye Kayak Federasyonu Genel Sekreteri Tevfik Odabaşı, Necati Kaplan ve Metin Polat, Kayaklı Koşuda Norveç ile yapılacak ortak kampları, sporcu ve antrenör  gelişimlerini, altyapı çalışmalarını, Kayaklı Koşu sporunun Türkiye’deki gelişimi ile ilgili ortak iş birliği konusunda mutabakat sağlandı.

 

 

Benzer Yayınlar

Kapalı