MİLLİLİK BELGE BAŞVURU DUYURUSU
Belge

MİLLİLİK BELGE BAŞVURU DUYURUSU

16 Ağustos 2021 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Gençlik ve Spor Bakanlığı '2021 YILI MİLLİLİK KAPSAMINDA 4/B SÖZLEŞMELİ SPOR UZMANI VE ANTRENÖR ALIM İLANI'  ile ilgili başvuru yapılabilmesi için millilik sayılarının spor bilgi sistemi üzerinden görüntülenmesi şartı aranmaktadır. Başvuru yapacak adayların Federasyonumuza katıldıkları yarışmalar ile ilgili millilik belgesi başvurusunda bulundukları takdirde spor bilgi sistemi üzerinden görüntülenmesini sağlayabilirler. 
 

Milli takım Antrenörlüğü şartlarını tamamlayan ve müracaat edecek adaylar içinde son 5 yılda görev yapmış oldukları yarışmaların listesi ile birlikte federasyonumuza dilekçe ile başvurmaları gerekmektedir. 

 

Milli Sporculuk Başvurularında İstenilen Belgeler şunlar;

  • Vesikalık resim (Taranmış JPG Formatında)
  • Nufus cüzdanı fotokopisi (Taranmış JPG Formatında)
  • Milli Sporculuk başvuru dilekçesi (İmzalanmış ve Taranmış PDF Formatında)

Not: Formu doldururken (......) ile belirtilen üst boşluğa katıldığınız uluslararası faaliyetin tam adı / ülke / branş / tarih, İkinci (......) belirtilen boşluğa ise evrakın verileceği kurumun tam adı yazılmalıdır.

Yukarıda istenilen belgeleri eksiksiz tamamlayarak federasyonumuzun  admin@tkf.org.tr adresine Dilekçe imzalı PDF şeklinde Fotoğraf ve Kimlik fotokopi jpeg olarak E-posta yolu ile iletebilirsiniz. 

NOT: HER BİR YARIŞMA İÇİN 1 FORM DOLDURULMALIDIR.  AYNI FORM İÇERİSİNDE BAŞKA YARIŞMA OLMAMALIDIR. 

BAŞVURU FORMU

Top