KAR ÜSTÜ PİST HAZIRLAMA VASITASI EĞİTİM KURS DUYURUSU
Belge

KAR ÜSTÜ PİST HAZIRLAMA VASITASI EĞİTİM KURS DUYURUSU

Sayın Kursiyerler,

            Türkiye Kayak Federasyonu Başkanlığınca 20-27 Mart 2021 tarihlerinde Erzincan'da yapılması planlanmış olan ancak; Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü tarafından oluşturulmuş eğitim modülündeki düzenlemelerden ötürü planlandığı dönemde yapılamamıştır. Kar Üstü Pist Hazırlama Vasıtası Operatör Eğitim kursu kapsamında eğitim modülü düzeltilerek Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan protokol çerçevesinde 05-16 Nisan 2021 tarihleri arasında düzenlenmesi için aşağıda yer alan teorik eğitim ders programı onaylanarak yürürlüğe girmiştir. 

            Onaylanan ders programı gün ve saatleri aşağıda yer almakta olup teorik eğitimler 05-09 Nisan 2021 tarihleri arasında uzaktan ONLİNE olarak tanımlanacak ve ZOOM programı sistemi üzerinden yapılacaktır. Uygulama eğitimleri ise 12-16 Nisan 2021 tarihleri arasında Erzincan, Ergan Dağı Kayak Merkezinde düzenlenecektir.

            Aşağıda eğitim görecek olan kursiyerlere ait grup listeleri ekte yer almakta olup düzenlenecek olan kursa Milli Eğitim Bakanlığı tarafından oluşturulan kurs modülünde 14’ er kişilik 3 grup olmak üzere toplam 42 kişi alınabilmiştir. Kurs sürecinin bitimine müteakiben hava koşulları el verdiği taktirde ikinci bir kursun düzenlenmesi planlanabilecektir.  

                           Teorik Ders Eğitim Günleri ve Saatleri:

2. ve 3. Grupların Tamamı İçin Teorik Eğitim Günleri ve Saatleri Aşağıda Belirtilmektedir;

05-06-07-08-09 Nisan 2021 Tarihlerinde Saat: 07:55 te başlayarak her bir ders 45 dakika olacak şekilde her ders süresi arası 15 dakika ara olacak şekilde her bir gün için 6 saatlik ders eğitimi yapılacaktır. Derslere katılım zorunlu olup dersler hakkında detaylar kursiyerlere Whats App üzerinden tanımlanarak bilgi verilecektir.

Federasyon İlgili Kişi          : Mustafa SAĞLAM

İrtibat Telefonu                    : 0(312) 285.11.31 / Dahili No: 121

KURSİYER LİSTESİ

Top