MİLKA SPORCULARIMIZI UNUTMADI
Belge

MİLKA SPORCULARIMIZI UNUTMADI

Türkiye Kayak Federasyonu’nun sponsoru olan Milka’dan, sporculara jest. İki sezondur Federasyonumuzun sponsorluğunu üstlenen Milka, Ankara bölgesi sporcularına özel yapım çikolata hediye etti. Türkiye Kayak Federasyonu Ankara Merkez Ofisinde Başkan Ali Oto ve Ankara Kayak İl Temsilcisi Engin Ulukan’ın katılımı ile gerçekleşen programda sporculara hediyeleri verildi. Milka’nın Türk kayağına önemli katkı sağladığını belirten Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Ali Oto, “Böylesine güzel bir jest Milka markasına çok yakıştı. Sporcularımız bizim geleceğimiz. Herkese başarılar ve bol madalyalı yarışmalar diliyorum.” Dedi.

Ankara Kayak İl Temsilcisi Engin Ulukan ise, Türkiye genelinde 104 sporcuya Milka tarafından hediye gönderildiğini belirterek, “Federasyonumuzun sponsoru olan Milka’ya, federasyonumuza ve sporcularımıza vermiş oldukları destekten, yarışmalar esnasında ve dereceye giren sporcularımıza dağıtımda bulundukları ürünlerden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Ankara  2020-2021 kayak sezonunda 179 faal sporcu sayısı, federasyon faaliyetlerinde yarışan 73 sporcusuyla Türkiye Şampiyonalarında önemli başarı elde etti. İl Temsilcisi Engin Ulukan, “ Ankara ilimiz Türkiye Şampiyonalarında iller sıralamasında  Biatlonda 16 il arasında Türkiye ikincisi, Alp Disiplini Branşında 21 il arasında Türkiye dördüncüsü, Kayaklı Koşu branşında 17 il arasında Türkiye altıncısı ve Snowboard branşında 15 il arasında Türkiye yedinci olarak önemli bir başarıya imza attık. Enerjimize katkı sağlayan Milka’ya teşekkür ediyoruz” dedi.  

Top