ALP DİSİPLİNİNDE MİLLİLER TOHM'DA ÇALIŞIYOR
Belge

ALP DİSİPLİNİNDE MİLLİLER TOHM'DA ÇALIŞIYOR

Türkiye Kayak Federasyonu yeni sezon hazırlıklarını hız kesmeden sürdürüyor. Branşların gerek yurtiçi gerekse yurtdışı Milli takım kamplarına yoğunlaşan federasyonumuz Alp Disiplini Olimpik ve Gelişim takımının Ankara'daki kampı devam ediyor. Kondisyon kampında bulunan sporcularımız  Kamp Sorumlusu Teknik Kurul Üyesi Cemil Ögel, antrenörler Eric Hannes Brenner, Muhammet Ayaz ve Büşra Alparslan eşliğinde yoğun tempoda çalışmalarını Eryaman THOM Merkezi'nde sürdürmekte.

Tüm dünyayı ve ülkemizi olumsuz etkileyen Kovid-19 nedeniyle son derece titiz bir çalışma gerçekleştirdiklerini ifade eden Milli takım Antrenörü Eric Hannes Brenner, "Sadece Türkiye'de değil Avrupa'da sporcular Pandemi nedeniyle çalışmakta zorlanıyorlar. Bizde yurtdışındaki kamplara katılamıyoruz dağlar Pandemi nedeniyle kapatıldı.  Yeni sezon için hazırlıklarımızı yurtiçi kamplarla sürdürüyoruz" diye konuştu. 

ALİ OTO’DAN MORAL ZİYARETİ

Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Ali Oto Ankara TOHM’da kampta bulunan Alp Disiplini Milli takım kampını ziyaret etti. Sporcular ve teknik kadro ile bir toplantı gerçekleştiren Ali Oto, sporcuların durumları ve çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Zor bir dönemden geçtiklerini ifade eden Ali Oto, sporcularımızın en iyi şartlarda yarışmalara hazırlanması için yoğun çaba gösterdiklerini ifade etti.

 

Top