Kurumsal DuyuruKurumsal Haber

Birlik ve Beraberlik Zamanı…

Kayak, kulüpleriyle, yöneticileriyle, sporcularıyla ve antrenörleriyle her zaman saygınlığını korumuş, Türkiye’nin önde gelen branşlarından birisi olmuştur.

Bu camia, her zaman birlik ve beraberliği önde tutmuştur. Özellikle sevgi ve saygıya ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde Türkiye Kayak Federasyonu Yönetim Kurulu olarak, spora adalet ve eşitlik getirme mücadelemizi kararlılıkla sürdürüyoruz. Bu kararlılığımızı sürdüreceğimizden de kimsenin şüphesi olmasın.

Göreve geldiğimizden bugüne kadar camiamızı bir bütün olarak gördük, görmeye de devam edeceğiz.  Bu doğrultuda tüm çabamız, Türk Kayağını layık olduğu yere getirebilmektir.  Gerek yurtiçi gerekse uluslararası arenada Türkiye ve bayrak sevgisini camia olarak yüreğimizde hissettiğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Türk kayağının geleceği için gelin hep birlikte mücadele edelim. Bu güzel topluluğu birlikte yüceltelim.  Kavganın ve yersiz çekişmelerin kimseye faydası yok. Dedikodular, yersiz ve maksatsız eleştiriler, sanal alemde yapılan karalama çabaları, bizi bir yere getirmez.

Yepyeni bir yönetim anlayışıyla, bembeyaz bir sayfa açtık ve yolumuza devam ediyoruz.  Çok değerli Kayak Camiası, biz büyük bir aileyiz.  Gelin büyük başarılara da birlikte imza atalım.

Saygılarımızla,

TÜRKİYE KAYAK FEDERASYONU

Benzer Yayınlar

Kapalı