KurumsalKurumsal Haber

Ankara Kulüpleri Birlik mesajı verdi

Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Ali Oto yaklaşan yeni sezon öncesinde Ankara kulüpleri ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya katılan Ankara kulüp temsilcileri, federasyon ve kayak camiasıyla birlik ve beraber çalışarak başarının yakalanacağını dile getirdiler.

Federasyon Genel Sekreteri Tevfik Odabaşı, Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Taşdemir ve Refik Avşar ile Ankara Kayak İl Temsilcisi Kürşat Onbaşılı’nın yer aldığı toplantıya, Cengiz Uludağ (Ankara Kayak ve Snowboard Kulüp Başkanı), Satılmış Kınacı (Ankara Kış Sporları Kulüp Başkanı), Baran Tansel (ODTÜ Kış Sporları Sorumlusu), Ceren Demir (Elmadağ Spor Kulübü), Ertuğrul Temizer (Ankara Dağcılık ve Kayak Kulübü Genel Sekreteri), Can Gülseven (06 Kayak Akademi Başkanı), Kuday Karaaslan( Ekin Doğa Kulübü),Fethi Uludağ (Ankara Kayak ve Snowboard Kulüp antrenörü), Öznur Göksu (Ulusal Hakem), Tayyar Demirci (Ulusal Hakem) katıldı.

Federasyon olarak Ankara’yı çok önemsediklerini ifade eden Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Ali Oto, en çok kayak ile ilgilenen ilin Ankara olduğunu vurguladı. Ali Oto, “Türk kayağına önemli katkı sağlayan Ankara kulüpleri ile yeni sezon öncesinde fikir alışverişinde bulunduk. Yeni sezon için hazırlıklarımız tamam. İyi bir planlama yaptığımızı düşünüyorum. Spora ve sporcuya yatırım yapmakta kararlıyız. Ankara bizim için önemli bir il. Elmadağ’da yıllar sonra il birinciliğini yaptık bu yılda kar yağdığı taktirde yine müsabakamızı Elmadağ Kayak Merkezinde yapmak düşüncesindeyiz” diye konuştu.

Benzer Yayınlar

Kapalı