Kurumsal Haber

Ali Oto Çankırı ve Kastamonu Valisini Ziyaret etti

Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Ali Oto,yaklaşan yeni sezon öncesinde çalışmalarına devam ediyor. Kayak Merkezlerindeki durumlar hakkında istişare toplantılarına katılan Ali Oto Çankırı ve Kastamonu Valileri ile Ilgaz Kaymakamını makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş’ı yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Taşdemir ile  ziyaret eden Ali Oto,Türkiye genelinde ve Çankırı’da yapılan ve yapılacak faaliyetler hakkında bilgi verdi.
Ali Oto’ya ziyaretinden dolayı teşekkür eden Vali Hamdi Bilge Aktaş, Federasyon Başkanı ve yönetimine yapacakları çalışmalarda başarılar diledi.

Federasyon Başkanı Ali Oto ikinci ziyaretini Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz’e gerçekleştirdi.Yeni sezonda yapılacak olan organizasyonları değerlendiren vali Yaşar Karadeniz, Ali Oto ve yönetimine başarılar diledi.

Ali Oto ve beraberindeki heyet son olarak Ilgaz Kaymakamı Muhammed Gürbüz’ü makamında ziyaret etti. Kayak Federasyonu Başkanı Ali Oto, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Taşdemir, Ilgaz Dağı Tesis Müdürü Cam Erdem, Teknik Sorumlu Mustafa Sağlam ziyarette hazır bulundu.

Benzer Yayınlar

Kapalı