Kurumsal Haber

Ali Oto Ankara’da Kulüp temsilcileri ile biraraya geldi

Federasyon Başkanımız Ali Oto ve yöneticiler Ankara,Bolu ve Kastamonu kulüp temsilcileri ile görüştü.

Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Ali Oto 2018-2019 sezonunun bitmesinin ardından yaptıkları organizasyonlar ve çalışmalarla ilgili kulüplere ve antrenörlere bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Ankara’da yapılan bilgilendirme toplantısına Bolu.Kastamonu ve Ankara’daki kulüp temsilcileri ile Federasyon Yönetim Kurulu üyeleri, Refik Avşar, Haydar Çetimkaya, Genel Sekreter Tevfik Odabaşı katıldı. Göreve geldikleri günden itibaren temel hedeflerinin spor ve sporcu olduğuna değinen Federasyon Başkanı Ali Oto, Türkiye’deki tüm kayak merkezlerinde organizasyon yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Federasyon olarak özellikle malzeme dağıtımı konusunda hassas olduklarını belirten Ali Oto şunları söyledi:

“ Bu koltuk babamızın malı değil.Biz görevimizin başındayız ve bir dönem daha buradayız. Camiamızın birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Yönetimimizle birlikte başarılı bir sezon geçirdik. Kısa zamanda olmasına rağmen kazasız belasız tüm yarışlarımızı gerçekleştirdik, borçlarımızı ödüyoruz. İktisadi işletmeler ile sorunlarımızı çözümledik. Kayak tarihinde uzun zamandır yapılmayanı yaptık Milka ile sponsorluk sözleşmesi imzaladık. Basında geniş yer bulduk. Son katıldığımız fuarda camiamızı iyi bir şekilde temsil ettik. Planlı, programlı şekilde ilerlemek, kayak camiasını layık olduğu en iyi yere taşımak tek düşüncemiz. Malzeme dağıtımı konusunda bir komisyon oluşturduk. Bu komisyon altı kişiden oluşuyor ve kendilerinden kulüplerimize yardım konusunda yardımcı olmalarını istedik. Ayrım yapmadan bize oy veren veya vermeyen herkese eşit mesafede malzeme yardımı yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Yeni sezonun planlamasını en kısa zamanda yapacağız.  Özellikle altyapıya büyük önem veriyoruz.”

 

 

Benzer Yayınlar

Kapalı