Alp Disiplini DuyuruKayaklı Koşu DuyuruKurumsal DuyuruKurumsal HaberSnowboard Duyuru

3. Kademe Antrenör Kurs Duyurusu

Türkiye Kayak Federasyonu Başkanlığınca düzenlenecek olan 3. Kademe Alp Disiplini, Kayaklı Koşu ve Snowboard Kıdemli Antrenör Kursları 4-15 Aralık 2019 tarihlerinde Erzurum’da düzenlenecektir.

Başvurular aşağıdaki linkte tarif edildiği gibi yapılacaktır.
İstenen bilgi ve belgelerin eksiksiz olarak sisteme girilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde başvurunuz onaylanmayacaktır.
Sistem üzerinde KAYAK ALP DİSİPLİNİ – KAYAK SNOWBOARD ve KAYAK KAYAKLI KOŞU kurs başvuruları ayrı ayrı bulunmakta olup kursiyerlerin kendi branşlarındaki kursa kayıt yapmaları gerekmektedir. Kursun son kayıt tarihi 29 Kasım 2019 mesai bitimine kadardır.
Kurs Ücretleri:
Alp Disiplini: 1.500 TL
Snowboard: 1.500 TL
Kayaklı Koşu: 1.500 TL
Milli sporcular da aynı ücreti yatıracaklardır.
Para yatırma işlemleri seminer ücretlerini yatırma şekliyle aynı olup; iban numarasına havale veya EFT ile yapılan ödemeler kesinlikle kabul edilememektedir.
Ödemeler Garanti Bankası şubelerinden veya Garanti Bankası internet bankacılığından
Fatura Ödemesi > Abone No İle Ödeme > Kurum Seçiminden = Spor Federasyonları Ödemeleri seçilerek, kursiyere ait TC Kimlik Numarası girildiğinde belirtilen Referans Numarasına yapılacaktır. Ödeme yapıldığında sistem üzerinden federasyon tarafından kaydınız onaylanacaktır.
Konaklamalar federasyonumuza ait Sports Otel’de yapılabilecektir. Konaklamalar tam pansiyon olup fiyatlar aşağıdaki gibidir.
Tek Kişi: 160 TL
İki Kişi: 250 TL
Üç Kişi: 330 TL
Rezervasyon için: 0442 408 77 70
Kursiyerler kendi ekipmanlarını (kayak, baton vs.) kendileri getirecek olup uygulamalı kurs süresince Alp Disiplini ve Snowboard branşları için kayak kaskı takmak zorunludur.
3. Kademe bütünlemeye girecek olan kursiyerlerin telefonla arayarak bilgi almaları önemle rica olunur.
Başvuru adımları aşağıdaki örnekteki gibidir.
Bilgi için
Müjdat ERCİYAS
0312 285 11 31 – 126

Benzer Yayınlar

Kapalı